in , ,

Gündem – 24 Saat (20.12.2018)

YALOVA’DA DEPREM! İSTANBUL’DA DA HİSSEDİLDİ

YALOVA’da merkez üssü Çınarcık olan 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yalova kent merkezinin yanı sıra Bursa, İstanbul, Kocaeli ve Balıkesir’de de hissedilen deprem, kısa süreli paniğe neden oldu.

KILIÇDAROĞLU ÇOK ZORLANDIĞI İKİ İLİ AÇIKLADI

Kılıçdaroğlu, televizyonların Ankara temsilcileri ile bir araya gelerek önemli açıklamalar yaptı: “İYİ Parti ile görüşmede en çok zorlandığım iller Denizli ve Balıkesir’di. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş isimleri en başından beri aklımdaydı. Şu an itibariyle Mansur Yavaş CHP üyesi” dedi.

BAKAN AKAR: ‘İSTERSE YERİN DİBİNE GİRSİNLER’

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Şimdi önümüzde Münbiç ve Fırat’ın doğusu var. Bu konuda yoğun bir şeklide çalışmaktayız” dedi. Akar, Fırat’ın doğusunda teröristlerin kazdığı tünellerle ilgili olarak da ”İsterse yerin dibine girsinler, yeri ve zamanı geldiğinde kazdıkları çukurlara gömülecekler” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL’DA TİCARİ ARAÇLARDA YENİ DÖNEM

İstanbul’da minibüs, taksi dolmuş ve servis taşımacılığı yapan araçlarla ilgili alınan karar doğrultusunda 1 Ocak 2019 yılından itibaren araçların
tavanlarına ve sağ-sol yanlarına plakası yazacak.

WASHİNGTON BAŞSAVCILIĞI FACEBOOK’A DAVA AÇTI

ABD’de Washington DC Başsavcılığı, sosyal medya platformu Facebook’a kullanıcıların verilerini uygunsuz bir şekilde paylaştığı gerekçesiyle dava açtı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorumlar

İzmir’de kritik operasyon

Milli Mücadele’de ilk kurşunun atılışının 100. yıl dönümü