in , ,

Gündem 24 Saat – 18.12.2018

YENİ ASKERLİK SİSTEMİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, milyonların merakla beklediği tek tip askerlik çalışmalarıyla ilgili soruyu yanıtladı. Bakan Akar, “İnşallah önümüzdeki yıl için
daha gecikmeden bu açıklanacak” dedi.

TERÖRİSTLER, YER ALTI ŞEHRİ KURUYORLAR

Türkiye’nin sınır güvenliğini sağlamak ve terör tehdidini sonlandırmak için Fırat’ın doğusuna yönelik harekat sinyali vermesiyle teröristlerde başlayan panik devam ediyor. Türk askerinin harekatından korkan teröristler İHA ve SİHA’lara hedef olmamak için her noktaya tüneller kazıyor.

MURAT ÖZDEMİR GÖZALTINA ALINDI

PAPAĞANA yaptığı işkence videosunu paylaşarak tepkisini çeken Murat Özdemir, gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden getirildiği sırada ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya seslenen Özdemir hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı da şikayetçi oldu.

HUDEYDA’DE ATEŞKES DAKİKALAR SÜRDÜ

Birleşmiş Milletler’in (BM) öncülüğünde Yemen’in liman kenti Hudeyda’da ilan edilen ateşkesin ‘dakikalar içinde’ bozulduğu bildirildi.

THY’YE 3 ULUSLARARASI ÖDÜL

“Turkish Airlines Corporate Club”, Global Traveler tarafından “En İyi Kurumsal Seyahat Programı” seçildi. THY ayrıca peş peşe ikinci kez “Business Yolcuları için En İyi Havayolu” ve “En İyi Havalimanı Personeli” ödüllerinin de sahibi oldu.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Şehit polise en acı veda

”Bu mevsimde olur mu” demeyin… Antalya’da deniz keyfi